Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 100,878.94 TL tutarında alışveriş yaptınız.

İlgili Alt Kategoriler

KAÇ BEDEN YÜN DON ALMALIYIM?

KAÇ BEDEN YÜN DON ALMALIYIM?
25-10-2019 tarihinde eklendi.
Bu yazıda Ecowoco Organik Yıkanabilir Bebek Bezi sisteminde sızdırmaz olarak kullanılan yün donların bedenleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz.

         Yün don sızdırmazlık performansı ve doğallığıyla yurtiçinde ve yurtdışında yıkanabilir bez kullanan ebeveynlerin gözdesi...

         %100 doğal bir materyal olması , ülkemizde de yeterince tanınmaması sebebiyle fiyatları biraz yüksek gelebiliyor. Bir de yün donların bedenli olması ekstra maliyet olarak gözüküyor.

         Bu yazımızda bir bebeğin doğumdan bezi bırakana kadar kaç farklı beden yün dona ihtiyaç duyacağından bahsedeceğiz. (Kaç adet almalıyım başka bir yazımızın konusu)

        Öncelikle standart kıyafetler gibi düşünerek büyük bedenler almanızı önermeyiz. Çünkü bu ürünler yıkanabilir bebek bezi kullanan bebeklere göre üretiliyor ve kalıpları küçük değil.

0 BEDEN: Eğer bebeğiniz yeni doğacaksa veya henüz 2-3 aylıksa 0 beden yün don almanızı öneririz. 0 beden yenidoğan bebeklere biraz büyük gelebiliyor ve ancak bir iki aylıkken tam üzerine oturuyor. Her ne kadar etiketinde 0-3 ay yazsa da bebeğinizin kilosuna bağlı olarak 4-6 ay arası yaklaşık 7 kg.a kadar kullanılabilir.

1 BEDEN: Bebeğiniz 3 aydan büyük ve zayıf bir bebek değilse artık 1 beden satın alabilirsiniz. 1 beden yün donu da 6 kg.dan 9 kg a kadar kullanabilirsiniz.

2 BEDEN: En çok tercih edilen ve en uzun süre kullanılan beden 2 bedendir. Çünkü artık bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış, bacakları ve bedeni incelmeye başlamıştır. 8 kg dan 12 kg a kadar kullanılabilir. Normal kilolu veya zayıf bebekler bezi bırakana kadar yaklaşık 2.5 yaşına kadar kullanabilir ve 3 beden beze hiç ihtiyaç duymazlar.

3 BEDEN: 3 beden yün donu genellikle ayına göre kilosu fazla olan bebeklere(çünkü bacakları çok kalın oluyor) 1.5 yaşından büyük ve 12 kg dan fazla bebeklere öneriyoruz. 3 beden yün don 3-3.5 yaşa kadar kullanılabilir.

ÖNEMLİ NOT: Biz her ne kadar farklı ihtiyaçlara yönelik 4 beden yün don üretsek de genellikle sadece 2 farklı beden yün dona ihtiyaç duyuluyor. Yün don yapısı gereği esnek olduğu için uzun kullanım süresine sahip. Bebeğinizin gelişimine göre 0 ve 2 beden, 1 ve 2 beden veya 1 ve 3 beden yün don ile bez dönemini tamamlayabilirsiniz. 

Her türlü sorunuz için bize Instagram hesabımızdan ya da info@ecowoco.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Kısıklı Mh. Alemdağ Cad. Yanyol No:7 Üsküdar / İstanbul

05325873795
info@ecowoco.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.